Будь-який покупець мріє придбати товар преміальної якості за бюджетною вартістю. Але на практиці це нереально. Адже якщо ви вирішите заощадити, то це неодмінно позначиться на якості та функціональності гарнітура. І, відповідно, якщо ви претендуєте на меблі з самими гідними характеристиками, то ціна на неї буде встановлена вища. Але з чого складається вартість кухні? Дана сума формується з цілком об'єктивних складових.

9 складових, з яких формується вартість кухні

Основні критерії формування вартості кухонного гарнітуру

У будь-якого виробника ціна на кухню утворюється з багатьох конкретних складових. Основні з них фахівці компанії Leonmebel рекомендують згрупувати наступним чином.

  1. Розмір кухні. Цілком логічно, що чим гарнітур більший, тим його вартість буде вище. Дуже багато виробників встановлюють ціну саме по погонних метрів.
  2. Каркас кухні. Переважно його роблять з ЛДСП. Якість матеріалу відбивається на формуванні вартості всіх меблів. Наприклад, деревно-стружкові матеріали можна замовити вітчизняного або австрійського виробництва.
  3. Фурнітура. Від її виробника, якості та особливостей конструкції безпосередньо залежить вартість кухні. В каталозі Leonmebel представлені варіанти меблів з фурнітурою найвищого класу. Завдяки цьому вдається досягти й гідного рівня функціональності меблевого гарнітура. Всі ящики, доводчики, петлі, підйомники та інші механізми роблять кухню зручнішою, вирішують безліч функціональних завдань.
  4. Кухонні фасади. Вони максимально впливають на ціноутворення. Кухонні гарнітури в інтернет-магазині Leonmebel вибрати можна з фарбованого або покритого плівкою МДФ, ламінованого або шпонованого ДСП, натурального дерева у вигляді щита або масиву, глянцеві або матові, авангардного або класичного стилю. Причому плита може бути облицьована як з однієї, так і з двох сторін, що теж відчутно позначається на ціні.
  5. Стільниця. Вона може бути виготовлена з вологостійкого ДСП і покрита пластиком. Проводять цей елемент меблів також з натурального або штучного каменю, кварцу або масиву дерева, що істотно збільшує бюджет кухні. Залежить він також від декору, породи каменю або дерева, складності конструкції і розміру стільниці.
  6. Вбудована побутова техніка. До неї відноситься мийка, витяжка, варильна панель і інші види обладнання, які роблять роботу на кухні більш комфортною. Під них передбачаються спеціальні ніші і прорізи.
  7. Доставка, зборка й монтаж. Ці моменти збільшують вартість меблів на 5-15 відсотків. Але в інтернет-магазині Leonmebel, наприклад, при виготовленні на замовлення клієнта нестандартних елементів і навіть повну зміну конструкції кухні ціна її не збільшується.
  8. Додаткові аксесуари. Це можуть бути елементи підсвічування кухні, сушка посуду, відро для сміття, лоток для столових приладів, а також інші елементи, що збільшують ергономічність комфортність кухні. Вони можуть йти в базовій комплектації меблів, в єдиній стилістиці з нею. Від цього вартість кухні хоч і несуттєво, але все-таки збільшується.
  9. Акційні пропозиції. Будь-який магазин або виробник меблів періодично формує різноманітні акції, знижки, розпродажі, бонуси, спеціальні пропозиції та інші приємні моменти, які сприяють зниженню вартості покупки.

Вартість кухні

Для зручності здійснення розрахунків багато компаній, включаючи Leonmebel, пропонують калькулятор вартості меблів. У нашому каталозі кухонні меблі переважно оригінальна, штучна, з можливістю втілення безлічі унікальних побажань замовників. При цьому наші майстри завжди допоможуть вам підібрати варіант відповідно до ваших уподобань і бюджетом. Хоча ціна на кухонні гарнітури в інтернет-магазині Leonmebel не може бути низькою. Не дарма ж Генрі Форд говорив: «Розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж задоволення від низької ціни». А наші покупці на практиці перевірили гідний рівень характеристик продукції, що випускається під брендом Leonmebel. Тому вони віддають перевагу саме нашим товарам, багато років насолоджуючись їх практичністю, функціональністю та естетичністю.