Одним з основних елементів будь-якої кухні споконвіку вважався стіл. Він особливо важливий, якщо в будинку немає окремого приміщення для їдальні. Але останнім часом з'явилася гідна альтернатива — кухня з барною стійкою. В Україні вона стає все більш популярною. І не тільки через моду на західні дизайнерські стандарти. Для цього є більш вагомі причини.

Чому варто вибрати й замовити кухню з барною стійкою в інтернет-магазині Leonmebel?

Сьогодні дуже рідко сім'я зустрічається за великим столом. Для великих заходів заведено збиратися в кафе або ресторані. А ось сніданки й вечері, не кажучи вже про чаювання, відбуваються на ходу. Адже всі ми кудись поспішаємо, я не дозволяю собі приділити час тривалого застілля. А для таких режимних моментів цілком підійде кухня з барною стійкою. Купити в Києві та інших містах України подібні меблі можна через наш сайт. Ми пропонуємо продукцію власного виробництва. Ви можете вибрати варіант, пропонований в каталозі. Також ви маєте право удосконалити дизайн меблів, включаючи її конструкцію і декор.

Кухня з барною стійкою

Основні переваги

Такі меблі — модна деталь для будь-якої кухні. Вона ефектно виглядає, роблячи приміщення більш сучасним. Крім того, кухня з барною стійкою, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині, має такі переваги:

  • Додаткові робочі місця. Вибрати барну стійку можна будь-якого розміру. В результаті за нею можна комфортно готувати й приймати їжу.
  • Зонування простору. Подібні меблі дозволяє елегантно розділити простір будь-якого приміщення на робочу зону і територію прийому їжі.
  • Місце для обіду. У невеликому приміщенні за допомогою стільниці можна виділити місце для прийому їжі одним або декількома учасниками трапези одночасно.
  • Конструкція для зберігання посуду. Тумба під стійкою може бути використана, як шафа для кухонного начиння. А зверху над стільницею можна підвісити келихи або спеції.

Варіанти барних стійок

Існує безліч варіантів такої конструкції, як барна стійка. Кухонні меблі, замовити яку можна з таким елементом, проводиться в різних стилях:

  • Острів. Така барна стійка встановлюється посеред приміщення. Навколо неї може розміститися безліч людей, як за обіднім столом.
  • Кутовий варіант. Така стійка застосовується в невеликих приміщеннях. Також з її допомогою розділяється на зони кухня-студія і відділяється кухня від їдальні.
  • Варіант біля стіни. Адже меблі для кухні з барною стійкою, замовити з доставкою яку можна в нашому магазині, ненав'язливо займе саме своє місце уздовж стінки.
  • Заміна підвіконня. Така меблева конструкція вдало розділяє кухонну зону і балкон. Якщо під нею знаходиться батарея, то її можна задекорувати гратами.
  • Комплексний варіант. За допомогою барної стійки з'єднується обідній стіл з робочою стільницею. В такому випадку барна стійка може бути вбудованою.
  • Дворівнева стійка. Її можна вибрати для сім'ї, в якій є маленькі діти. Тоді одна на частину стійки робиться нижче по висоті, щоб зручно було дитині.

Кухонні меблі з барною стійкою

Специфіка застосування

Цей модифікований стіл знайшов місце у величезній кількості сучасних кухонних інтер'єрів. В першу чергу це кухня-студія. У ній барна стійка служить кордоном між робочою зоною кухні й самої кімнатою. Зручна така конструкція в невеликій кухні для виділення столового та кухонної зони. Також барна стійка дозволить елегантно пов'язати між собою кухню і балкон, якщо її встановити замість підвіконня. Незамінна барна стійка в молодих сім'ях, які не можуть собі дозволити тривалі засідання за обіднім столом. Це зручне місце для прийому їжі на ходу.

Пропонуємо вам вибрати й купити кухню з барною стійкою в каталозі нашого магазину. Ми з задоволенням втілимо всі ваші побажання, щоб зробити пропоновані у нас варіанти максимально і комфортними для вас і придатними для вашої кухні.