Навіть в самій великій кухні завжди мало місця. Це і не дивно, з огляду на скільки функціональних завдань виконує це приміщення. Тому одним з найбільш популярних варіантів облаштування кухонного простору є кухня під стелю. В Україні її використовують як в крихітних, так і в досить просторих приміщеннях. Адже в першому випадку вона дозволяє раціонально використовувати простір, а в другому — удосконалити дизайн інтер'єру.

Чому варто вибрати й замовити кухню під стелю з каталогу Leonmebel?

Кухня до стелі є модною тенденцією, що дозволяє раціонально використовувати кухонний простір. Такі меблі створюють максимальну кількість місця для зберігання кухонного приладдя. Крім того, кухня до стелі, купити яку можна в нашому інтернет-магазині Leonmebel, володіє такими перевагами:

 • Додаткове місце для зберігання кухонного начиння і продуктів. А всі мало використовувані речі можна укласти на верхній ярус.
 • Візуальне підвищення стель. Адже шафки, вертикально прагнуть вгору, створюють ілюзію нескінченного простору.
 • Більше порядку на кухні. Чим менше буде захаращена робоча поверхня і стіл, тим більш акуратним і комфортним стане кухонний простір.
 • Полегшення прибирання. Адже на верхньому ярусі шафок зазвичай збирається найбільше жиру, пилу і бруду, які важко відчищаються.
 • Єдиний ансамбль. Шафи до стелі дають можливість втілити ідею об'єднання колірного і стилістичного оформлення стелі, стін і підлоги.
 • Маскування комунікацій. Кухня до стелі, замовити яку можна через наш сайт, дозволяє приховати витяжку, труби та інші комунікації.
 • Легкість в інтер'єрі. Цього можна домогтися, якщо зробити верхню частину у вигляді вітрин, а також використовувати світле монохромне забарвлення.
 • Елегантний дизайн кухні. Відсутність простору між верхньою шафою і стелею створює ефект монолітності й завершеності в інтер'єрі.

Що варто врахувати, перш ніж вибрати й замовити кухню під стелю?

Такі меблі, як кухня до стелі з каталогу нашого магазину, сподобаються навіть найсуворішим експертам. Але зважившись на такий проєкт, важливо врахувати, що вам доведеться передбачити ряд моментів для комфортної експлуатації даного гарнітура, в тому числі:

 • Наявність драбини. Вона необхідна для того, щоб отримати доступ до верхнього ярусу. Благо, сьогодні в господарських магазинах можна придбати таке пристосування різних конструкцій за цілком доступною ціною.
 • Можливість захаращення простору. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо неправильно обрана колірна гамма і форма шафок. Консультанти нашого магазину допоможуть вам уникнути таких неприємних наслідків.
 • Більш високу вартість. Кухня до стелі містить набагато більше модулів, ніж стандартний центральний або кутовий кухонний гарнітур. Та й за функціональними можливостями такі меблі є більш досконалими. Тому ціна цілком справедлива.

Основні різновиди шаф в конструкції кухні до стелі

Такі меблі містять навісні й підлогові елементи. Підлогові варіанти можна порівняти з колонами, які займають простір від підлоги та прямо до стелі. Вони виконують функції системи зберігання або шаф, в яких ховається вбудована побутова техніка. Спосіб їх відкривання може бути орним, розсувним або підйомним. Практикуються також повністю висувні колони або окремі висувні системи. Навісні шафи можуть бути одно- або двоярусними. Перший варіант йде прямо до стелі. А другий розділяє навісний ярус на середній і верхній. Перший варіант доречний в тому випадку, якщо висота стель не більше, ніж 2,4 м. Якщо кімната набагато вище, то краще розділити навісний ярус на два шари.

Оптимально розібратися з особливостями таких меблів, а також правильно вибрати й купити кухню під стелю в інтернет-магазині Leonmebel допоможуть наші консультанти. Ви неодмінно залишитеся задоволені такою покупкою, яка дозволить вам вирішити масу побутових проблем і просто створити неповторний високофункціональний інтер'єр кухні.