Сьогодні існує величезна кількість видів кухонних меблів. Але найпоширенішою конфігурації вважається кутова кухня. Купити в Україні її можна через наш інтернет-магазин Leonmebel. У нас є великий вибір готових варіантів гарнітурів. Також наші дизайнери із задоволенням допоможуть вам підібрати проєкт кухонних меблів, що ідеально підходить під ваші умови. Це дозволить врахувати особливість конкретного приміщення, ваші особисті переваги й технічні рекомендації від досвідчених розробників меблів.

Як правильно підібрати конструкцію кутової кухні під конкретні умови?

Багато хто вважає, що меблі для кухні потрібно вибирати інтуїтивно. Але в цьому випадку даного критерію недостатньо. Адже від правильного розв'язання задачі, як підібрати оптимальну конструкцію кутової кухні, залежить функціональність, практичність меблів і її відповідність інтер'єру приміщення.

Як підібрати оптимальну конструкцію кутової кухні

Актуальність вдалого підбору кутових кухонних меблів

Г-подібне планування популярне тому, що дозволяє задіяти дві стіни кухонного приміщення. Також це найбільш ергономічний варіант, що дозволяє дотримати правило робочого трикутника. Завдяки цьому господині буде забезпечена крокова доступність до основних функціональних ділянок. Компактність і раціональність такого варіанту конструкції дозволяє забезпечити додаткове місце для зберігання різноманітного начиння та установки мийки. Кутова кухня, замовити яку можна в нашому магазині, дозволяє вдало зонувати робочу територію і столову частину приміщення.

5 компонентів раціональної конструкції кутової кухні

В процесі вибору таких меблів потрібно враховувати багато критеріїв. Одним з найважливіших є конструкція. Фахівці дають такі рекомендації по її підбору:

  1. Правило робочого трикутника. Яким би великим або компактним не було кухонне приміщення, важливо, щоб плита, холодильник і мийка розміщувалися між собою досить близько. Це можна забезпечити, якщо холодильник і плиту вписати в конструкцію кутової кухні, а мийку, наприклад, розмістити на так званому острівці, в кутку кухні або на іншому її «плечі».
  2. Шафа-колона. Це максимально місткий елемент конструкції кухні. Його краще встановлювати впритул до бічної стіни. Можна замовити кутову кухню так, щоб створити цілий блок з таких компонентів, в перший з яких доречно вписати висувні бокси. У другій шафі-колоні можна помістити вбудовані меблі, наприклад, духова шафа і мікрохвильовку. Їх краще встановлювати на рівні пояса, щоб легко було ставити й виймати посуд з процесом запікання. У третю колону можна поставити високий холодильник, а над ним розмістити зручні полички. Таким чином вийде дуже гармонійна і високо функціональна конструкція.
  3. Нижня частина кухонного гарнітура складається з модулів з висувними ящиками. В один з них можна вставити лоток для посуду. У цьому блоці можна розмістити посудомийну машину, актуальність якої варто оцінити сучасним господиням. Тут же знайдеться місце для варильної панелі з висувними кошиками під нею, виготовленими з алюмінію або нержавіючої сталі, що важливо для ділянки, розміщеного поблизу високотемпературного приладу. Наступний елемент — блок підлогових тумб з орним фасадом і висувними модулями під суміжною стіною.
  4. Кут меблів. Він може бути прямим, скошеним або увігнутим. Найбільш практичним вважається прямий варіант. А проблему так званої «мертвої зони» в самому кутку можна вирішити, використовуючи корнер. Він буде повністю виїжджати назовні.
  5. Навісні шафки можуть відкриватися за ручку, інтегровану вниз. Над поверхнею може розміщуватися витяжка, вмонтована в дно настінного кухонного ящика. Взагалі ідеальний варіант — розміщений зверху ряд навісних тумб. Такі антресолі можуть відкриватися від торкання.

Конструкція кутової кухні

В цьому випадку запропонована багатофункціональна кутова кухня, купити яку можна під будь-який інтер'єр. Залишиться тільки підібрати відповідне поєднання кольорів, форму ручок і матеріал фасадів. Але найбільш прийнятна така конструкція в надзвичайно актуальному останнім часом дизайні в стилі мінімалізм.