Для початку будь-якого бізнесу потрібно відповідально, а правильно підібрати кухню - дуже складне заняття. Сучасні виробники намагаються зробити кожну меблеву гарнітуру красивою, багатофункціональною і зручною. Однак при проектуванні вони виробляють меблі зручні «для всіх», не враховуючи індивідуальні потреби конкретної сім'ї і особливості приміщення. Тому, коли ви починаєте вибирати кухню, потрібно, перш за все, з'ясувати найважливіші і визначальні для вас фактори.

При виборі кухні враховуйте:

Кількість людей, що живуть в квартирі або приватному будинку
Розміри і особливості приміщення
Кількість процесів, які відбуваються щодня на вашій кухні (приготування їжі, прання, прибирання, перегляд телевізора, читання спеціальної літератури, сімейні бесіди, заняття з дітьми і т.д.)
Кількість людей, які будуть їсти одночасно
Колірна гамма приміщення і стиль
Розмір, розташування, форма і бажана висота робочої поверхні
Кількість побутової техніки
Штучне освітлення і кількість освітлення на кухні
Кількість речей для постійного зберігання на кухні (сухі сипучі продукти, консерви, посуд, кухонні гаджети, рушники, миючі засоби і т.д.)
Наявність домашніх тварин і окремого місця для годування
Розташування основних компонентів робочого процесу на кухні: холодильник, мийка, плита, ріжучий стіл
Розташування труб, вентиляційних систем, стояки, сантехніки, розеток, вікон, дверей, каналізації
Це основні фактори, які слід враховувати при виборі кухні. Такий підхід до бізнесу - майже 100% гарантія успіху, адже він заснований на всіх вимогах до даного приміщення, побажаннях і ваших особистих перевагах.