Сучасні меблі, у тому числі призначені для кухні, повинні бути максимально комфортними, функціональними, лаконічними і, разом з тим, вишуканими. Адже найактуальніші тренди в меблевій моді — ергономічність та ненав'язливість, відома як «меблі без меблів». Але цим критерієм вибору кухонних гарнітурів сьогодні не вичерпуються. Розібратися з тим, як правильно вибрати кухню у сучасному стилі, вам охоче допоможуть наші професійні консультанти.

Вибираємо кухонний гарнітур у сучасному стилі: на що звернути увагу насамперед?

Звичайно, кухня має бути красивою та затишною. Адже в ній доводиться готувати їжу, обідати із сім'єю, пити чай із друзями. Окрім іншого, це приміщення має бути функціональним. Адже від цього залежить комфортність приготування їжі, її збереження, можливість зручно розміщувати посуд та продукти. Усім цим, а також багатьом іншим ключовим стандартам відповідають кухонні гарнітури в сучасному стилі каталогу інтернет-магазину компанії Leonmebel.

Як вибрати кухонний гарнітур у сучасному стилі?

Поєднання кольорів

При всьому тяжінні до мінімалізму, вибір сучасних кухонь не обмежений за цим параметром. Але все-таки переважає стримана палітра, включаючи білий, коричневий і сірий. Хоча застосовуються і яскраві фасади, але швидше як акцент, а не домінуючий колір. При всій авангардності сучасних кухонь не рекомендується використовувати кислотні відтінки. Адже в такому інтер'єрі швидко з'являється почуття роздратованості, а також утомлюються очі. Якщо ви плануєте купити кухонний гарнітур у сучасному стилі, в інтернет-магазині компанії Leonmebel вам порекомендують при виборі кольору скористатися правилом 10/30/60, в якому:

  • 60% — це основні три кольори. З них світлими залишаються стіни та стеля, фасади меблів та підлогове покриття можуть виділятися на їхньому фоні або, як зараз модно, зливатися з кольором стін.
  • 30% — це кольори-компаньйони. Їх можна використовувати при виборі відтінку стільниці, оббивки стільців та інших елементів у кухонному інтер'єрі.
  • 10% — це акценти. Зазвичай вони найяскравіші. Їх не рекомендується використовувати не надто багато. Такі елементи повинні звертати увагу, але дозовано.

Планування меблів

Замовити кухню в сучасному стилі можна як для маленьких, так і для просторих приміщень. Її конструкцію потрібно підбирати з урахуванням особливостей конкретної кімнати:

  • Якщо під меблі відведена ніша, то зручно можна вписати лінійну кухню. Підійде такий варіант і для розміщення вздовж торцевої стіни кімнати.
  • Якщо планується розміщення меблів вздовж двох або навіть трьох стін, можна зупинити вибір на кутовій або П-подібній кухні. У таких гарнітурах часто підвіконня інтегрують зі стільницею.
  • Якщо кухню потрібно відокремити від квартири студії або від обідньої групи, для зонування можна використовувати барну стійку. Вона може бути постійною чи відкидною.
  • Якщо вибрано П-подібний гарнітур, то його периметр відмінно впишеться стіл острів. Підійде такий вибір і для багатьох інших інтер'єрів та варіантів кухонних меблів.
  • Якщо стільниця інтегрована у підвіконня, зручно буде встановити біля вікна мийку. Це значно підвищить комфортність виконання такої рутинної роботи, як миття посуду.

Кухонний гарнітур у сучасному стилі

Побутова техніка

Сьогодні модно приховувати від сторонніх очей посуд, продукти, різноманітні кухонні пристрої. Для цього вигідно замовити сучасну кухню під стелю. В інтернет-магазині компанії Leonmebel ви знайдете моделі кухонних гарнітурів, в яких можна приховати не тільки мікрохвильову піч і посудомийну машину, але навіть холодильник. Вбудована побутова техніка може бути закрита дверцятами меблів або виведена на рівень з фасадами шафок. Це дуже зручно, а виглядає надзвичайно естетично.

Перед тим, як вибрати кухонний гарнітур у сучасному стилі, потрібно врахувати багато інших питань. До них відноситься їдальня група, стільниця, матеріали, фурнітура, види фасадів та їх оздоблення. На будь-які питання щодо їх вибору вам дадуть вичерпні відповіді наші професійні консультанти. Завдяки цьому ваша кухня стане втіленням стилю та комфорту.