Майже в кожній сучасній кухні стоїть гарнітур, що складається з двох або навіть більшої кількості ярусів. Такі меблі, звичайно ж, максимально місткі і практичні. Інша річ, що велика кількість шаф і тумб може захаращувати місце. До того ж у багатьох приміщеннях просто немає можливості для розміщення навісних меблів. Тому кухні без верхніх шафок — оптимальне рішення у багатьох інтер'єрах. Щоб підтвердити це досить розібрати кілька конкретних прикладів.

Кухня без верхніх шафок — оптимальне рішення у багатьох інтер'єрах

У яких випадках краще вибрати та купити кухню без верхніх шафок?

Сьогодні в інтер'єрній моді перевага надається вільним, легким просторам, в яких меблі використовуються в мінімальній кількості. Вона не повинна захаращувати приміщення та перешкоджати його наповненості повітрям. Таку концепцію підтримують дизайнери компанії Leonmebel. У нашому каталозі кухні без верхніх шаф представлені в широкому асортименті. Це стильні, сучасні, лаконічні на вигляд, але дуже місткі й комфортні в експлуатації меблі. Вона гармонійно впишеться у будь-який кухонний інтер'єр за умови правильного підбору.

Ситуації, в яких кухня без верхніх ящиків — найкраще рішення

Насправді такі меблі відмінно розмістяться в будь-якому кухонному приміщенні. Але є й ситуації, в яких таке рішення буде єдиним можливим. Гарнітур такого типу буде доречний у таких випадках:

  • Якщо меблі розміщуються під вікном, то про верхній ярус не може бути й мови. Водночас у багатьох кухонних приміщеннях біля протилежної стіни можуть бути шафи колони, що займають весь простір від підлоги до стелі. Це таке компромісне рішення між комфортом та вільним простором.
  • Якщо господиня не любить велику кількість навісних шаф, а кухонне приміщення дозволяє, то можна купити кухню без верхніх шафок, встановивши підлогові елементи вздовж двох або навіть трьох стін кухні. Простір над ними можна заповнити на розсуд власників будинку. Це може бути плазмовий телевізор, кімнатні рослини в підвісних горщиках, різне кухонне начиння. Також можна залишити просто вільну стіну, якщо вона спочатку оформлена зі смаком.
  • Якщо вибрано стиль інтер'єру, в якому функцію верхніх шаф виконують відкриті полиці — корпусні або вбудовані. Це також модний сучасний тренд. І в нашому інтернет-магазині можна замовити кухню без верхніх ящиків з відкритими полицями. Такий дизайн сприяє створенню ефекту вільного приміщення. На полицях можна красиво розставити усі основні кухонні атрибути. Сучасні виробники пропонують для цього масу привабливих рішень у вигляді рейлінгів, підвісних конструкцій для сипучих продуктів, столових приладів та іншого кухонного приладдя.

Кухня без верхніх шафок

  • Якщо господиня бачить зону приготування їжі вільної від ящиків, що нависають над головою, про які можна до того ж травмуватися. Можливо, вона не любить відволікатися, займаючись куховарством. Для багатьох творчих натур також вигідніше придбати кухню без верхніх ящиків. В інтернет-магазині нашої компанії нам дуже часто доводиться виконувати подібні заявки. Вільний простір перед очима завжди можуть оформити на свій смак, змінюючи експозицію залежно від настрою та інших обставин. Адже фантазії для цього у них вистачить із надлишком. Набагато приємніше дивитись на розвішані керамічні сувеніри, квіти, світильники, годинники, різний кухонний декор чи мальовничі картини. Їхнім автором, до речі, може бути сама господиня чи близькі їй люди.

Перелічувати ситуації, за яких кухня без верхніх шафок — оптимальне рішення, можна до нескінченності. Тому радимо вам ознайомитися з пропозиціями нашого каталогу і вибрати варіант меблевого гарнітура такого типу, що підходить для вас. Але якщо знадобляться меблі з верхнім ярусом, будь то кутова кухня, з барною стійкою або під стелю, то наш каталог, наші дизайнери та майстри теж до ваших послуг.