Всі ми звикли, що кухонні меблі є два яруси шаф, між якими розташовується стільниця. Це вважається практичним і раціональним рішенням. Але не завжди варто захаращувати приміщення такої масивну конструкцію. Все частіше власники приватних будинків і квартир вибирає кухні без верхніх шафок. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете стильні елегантні гарнітури з якісних довговічних матеріалів. Такі меблі стане прикрасою будь-якого кухонного інтер'єру без збитку для його функціональності.

Кухні без верхніх шафок для створення легкого вільного кухонного інтер'єру

Звичні двоярусні кухні, гарнітури під стелю, кутові меблеві комплекти використовуються в будь-якій квартирі. У них маса місця, передбаченого для зберігання різних кухонного приладдя. Але не завжди верхній ярус дійсно потрібен. Найчастіше він виконує функцію чисто статичну. Верхні шафки просто заповнюють простір, адже така конструкція багатьом здається більш естетичною, ніж одні лише підлогові тумбочки. Але останнім часом все більше дизайнерів схиляється до того, що набагато краще вибрати кухні без верхніх шафок. У Києві, Львові, Миколаєві та інших містах України саме такими гарнітурами обставляють свої кухні все, хто розбирається в сучасних меблевих тенденціях. А вони полягають якраз у тому, щоб залишати простір будь-якого приміщення вільнішим, не захаращуючи його надмірною кількістю меблів. І водночас ресурсів для комфортного зберігання продуктів, кухонного інвентарю і посуду має бути достатня кількість.

Кухонний гарнітур без верхніх шаф

Переваги кухні без верхнього ярусу

Такі меблі має безліч переваг. Ви неодмінно оціните їх на практиці. Але вже зараз ми рекомендуємо вам купити кухню без верхніх шафок. В інтернет-магазині Leonmebel ви знайдете саме той варіант, який найбільше підійде під ваше кухонний простір і під ваші смакові переваги. Такий вибір обернеться для вас наступні переваги:

  • Більше простору. Кухонне приміщення істотно збільшиться, причому мені просто візуально, а насправді. Кімната стане світліше, а перебування в ній - комфортнішим. Особливо приємно будемо готувати, коли над твоєю головою не нависають шафки.
  • Мінімум трудовитрат. Такий меблевий гарнітур легше мити. Не потрібно відмивати верхні шафи, які в першу чергу покриваються жирними випарами. Не кажучи вже про їх самій верхній кришці, до якої важко дотягнутися, а ще важче її очистити.
  • Доступність поличок. Всі шафи без верхнього ярусу не вимагають надмірних зусиль для того, щоб дістати з них посуд або інші предмети. Тим більше, що у верхніх ящиках зазвичай зберігаються рідко використовувані речі, які можна запросто помістити в комору.
  • Розумна вартість. На кухні без верхніх шафок ціни нижчі, ніж на такі ж гарнітури з антресолями. Це цілком логічно, враховуючи те, що комплектація таких меблів скорочується вдвічі, якщо відмовитися від верхнього ярусу. До того ж не потрібно підвішувати шафки.

Кухня без верхніх шаф

Причини вибору кухні без верхнього ярусу

Для багатьох приміщень можна вибрати й замовити кухню без верхніх шаф, оскільки інший варіант в них неприйнятний. По-перше, якщо гарнітур повинен ставитися під стіною, зайнятої вікнами. У такому випадку для верхніх шаф просто немає місця. Багато господинь не любить, коли над головою нависає шафка під час приготування їжі. Для них набагато краще розмістити перед очима невеликий плазмовий телевізор, планшет або встановити телефон. Тоді можна буде комфортно готувати, переглядаючи на екрані покроковий рецепт або просто цікаву передачу.

Це далеко не всі причини, чому більш доречною стане кухня без верхніх шаф. Замовити з доставкою такий гарнітур можна в нашому інтернет-магазині. Причому можна не тільки вибрати варіант з каталогу, а й придбати його вдосконалену під ваші уподобання версію.