Кухня повинна бути красивою, функціональною і комфортною. Основним інструментом для вирішення всіх цих завдань є меблі. Так, отримати максимум користі навіть з самого крихітного простору даного приміщення дозволить кухня під стелю. В Україні її вибирають власники стандартних квартир і невеликих приватних будинків. Хоча і в величезному особняку саме такі меблі дозволить найбільш практично організувати простір, систематизувати кухонне начиння і продукти.

Кухня під стелю: оптимальне рішення для компактних кухонних приміщень

Сучасні кухні під стелю: як вичавити з кухонного приміщення максимум?

Ні одне приміщення в будинку не виконує стільки функцій як кухня. У ній господині готують їжу, годують сім'ю, приймають гостей, зберігають продукти. При необхідності в ній можна організувати й спальне місце. Для цього важливо раціонально використовувати простір кухні. Жоден сантиметр цього приміщення не пропаде дарма, якщо використовувати кухонний гарнітур під стелю. Купити в Києві, Харкові, Миколаєві та інших населених пунктах України такі меблі найвигідніше в Leonmebel. У нас пропонуються комплекти для невеликих кухонь, кутових, які підкорять серце будь-якої господині своїм привабливим зовнішнім виглядом, зручністю експлуатації й раціональною конструкцією.

Чому варто вибрати й замовити кухню під стелю?

Яким би стильним та яскравим не був фасад кухонних меблів, але щілина між верхньою шафою і стелею виглядає так, немов меблі не доопрацьована. Це біль для справжнього перфекціоніста. Але кухні під стелю, замовити які можна в Leonmebel, не тільки надають завершеного вигляду гарнітуру. На антресолях можна зберігати кухонні прилади, інструменти й посуд, які використовуються дуже рідко. І не варто лякатися, що до них буде складно дотягнутися. Зручна, безпечна, естетично приваблива драбина наразі доступна для покупця з будь-якими статками. Якщо правильно її вибрати, то вона займе своє гідне місце в кухонному інтер'єрі, як стильний стілець або підставка під кімнатні квіти. До основних аргументів, чому варто вибрати й замовити кухню під стелю, можна віднести:

 • Актуальність таких меблів. Недарма вона на сьогодні стала трендом.
 • Чистоту поверхонь. На полицях під стелею не збирається пил.
 • Лаконічність дизайну. Такі елегантні кухні — меблева класика.
 • Раціональність. У них є додаткове місце для кухонного начиння.

Для яких приміщень доречна кухня під стелю?

Природно, такі меблі підійдуть не під кожен кухонний інтер'єр. Але переважно купити кухню під стелю в Україні вважається оптимальним рішенням, якщо:

 • висота стелі в кухні 2,4 м або менше;
 • приміщення нормально провітрюється;
 • меблі поєднується з дизайном інтер'єру;
 • всіх в будинку влаштовує подібне рішення.

Виготовлення кухонь під стелю на замовлення

Кухня під стелю: основні варіанти реалізації

При виборі меблів даного типу потрібно враховувати рекомендації дизайнерів інтер'єру. Правильно вибрати й замовити кухню до стелі допоможуть і фахівці компанії Leonmebel. Зокрема, вони порекомендують використовувати такі варіанти рішень:

 • Підібрати й замовити гарнітур точно під висоту стель у вашій кухні. Впораються з цим майстри нашої компанії.
 • Замовити меблі з додатковим верхнім ярусом. Він може дублювати основний або поєднуватися з ним будь-яким чином.
 • Повісити шафки стандартного набору меблів в невисокому приміщенні під стелю. Стик можна задекорувати карнизом.
 • Розмістити шафи нижче стелі. Отриману відстань можна закрити спеціальною панеллю або карнизом під стиль гарнітура.
 • Спроєктувати шафу, в якій дверцята і ящики відкриваються без ручок. Виглядає така монолітна стіна стильно і лаконічно.

Це далеко не всі варіанти, як вибрати й замовити кухню під стелю. У каталозі компанії Leonmebel ви знайдете масу ідей і готових рішень таких кухонних меблів. А наші фахівці із задоволенням допоможуть вам знайти проєкт, що оптимально підійде під інтер'єр вашої кухні з урахуванням ваших уподобань.