Функціональність, комфортність експлуатації, практичність кухонних меблів багато в чому залежить від того, наскільки правильно вибрано та встановлено ручки, петлі, підйомні механізми. У виробництві нашої продукції використовується найкраща сучасна фурнітура для кухонних меблів. Для цього ми вивчаємо ринок даних товарів та досвід інших виробників меблів, що дозволяє нам зробити безпомилковий вибір.

Найкраща сучасна фурнітура для кухонних меблів

Якою має бути якісна сучасна фурнітура для кухонних меблів?

Ні для кого не секрет, що правильно підібрана ручка дверей може істотно поліпшити зовнішній вигляд кухонної шафки. Однак цей же елемент фурнітури здатний зробити експлуатацію меблів більш комфортною, щадною та безпечною. В іншому випадку можна досягти і зворотного ефекту. Діє ця закономірність і інші види фурнітури для кухонних меблів. У будь-якому випадку такі елементи мають бути:

 • Надійними. Від цього залежить їхня здатність виконувати покладені на них функціональні завдання та залишатися справними довгі роки.
 • Безпечними. Якщо петлі не витримують заявлене виробником навантаження, то дверцята можуть просто впасти й травмувати людину, що знаходиться поблизу.
 • Ергономічними. Дверні ручки повинні зручно розташовуватись в руці, мати достатній розмір для захоплення, не вислизати, бути легко та комфортно керованими.
 • Естетичними. Ручки повинні гармонійно поєднуватися із зовнішнім виглядом шафки. Петлі повинні мати оптимальний розмір та форму, не погіршуючи зовнішній вигляд кухонних меблів.

Фурнітура для кухонних меблів

Які найбільш популярні різновиди фурнітури для кухонних меблів?

У меблевому виробництві використовується різноманітна фурнітура для кухонних меблів. В Україні сьогодні доступні товари такого типу від вітчизняних виробників, а також від німецьких, італійських брендів та торгових марок з багатьох інших країн. Ми віддаємо перевагу кращим із них, включаючи такі бренди, як, наприклад, HAFELE, BLUM, HETTICH. Для виробництва ми вибираємо в їх каталогах фурнітуру для кухонних меблів стандартних та унікальних видів.

Стандартні види фурнітури для кухонних меблів

Існують звичайні варіанти меблевої фурнітури, які багато років і навіть століття залишаються актуальними. У цьому плані підтверджується справедливість твердження, що все оригінальне просто. Тому ми пропонуємо нашим покупцям вибирати не тільки унікальну, але також просту та надійну фурнітуру для кухонних меблів, замовлених у нашому магазині.

Напрямні для кухонних меблів

Ручки

 • За типом кріплення. Вони можуть бути накладними та врізними.
 • За формою. Популярні ручки скоби, рейлінги, кнопки, кільця та краплі.
 • За матеріалами. Найбільш запитувані метал, пластик, скло, дерево та комбіновані варіанти.
 • За ергономічністю. Рекомендується вибирати ручки, які можна взяти щонайменше трьома пальцями.
 • З безпеки. Фурнітура не повинна містити травмонебезпечні кути, відколи та інші дефекти.
 • За естетичністю. Потрібно виходити зі стилю меблів, щоб ручка з нею гармонійно поєднувалася.

Петлі

 • За основними вимогами. Такі види фурнітури для кухонних меблів повинні бути надійними та функціональними.
 • За естетичністю. Петлі повинні поєднуватися зі стилем меблів, виглядати витончено, але не на шкоду міцності та безпеці.
 • З безпеки. Петлі потрібно вибирати з урахуванням ваги та розміру меблевих дверей, що має бути зазначено у характеристиках виробів.
 • За видом. Петлі можна вибрати двостулкові торцеві, потайні або європейські, накладні, напівнакладні, трансформери, вкладні, кутові, пружинні, газліфт і самозакривні.

Завіси для кухонних меблів

Найновіші види фурнітури для кухонних меблів

 • Доводчики. Такі пристрої не обов'язкові. Але вони багаторазово покращують комфортність експлуатації дверей та їх довговічність.
 • Висувні механізми та кошики. У нашому каталозі є безліч меблевих гарнітурів, в яких замість дверей використовуються саме перелічені механізми, наприклад, від ТМ MINIFIX. Це не лише зручно, а й надійно. Адже деякі механізми витримують вагу 20 і навіть 40 кг.
 • Підйомні механізми для дверей. Ми використовуємо найнадійніші з них, які часто здатні підіймати навіть дві двері одночасно. Наприклад, перевірено часом моделі таких пристроїв Lift, Lift Alu, Lift Junior від ТМ HETTICH.
 • Мініатюрні петлі. Попри свій маленький розмір, вони мають унікальну конструкцію, яка дозволяє тримати потужні двері з вбудованим склом.
 • Петлі з покращеними функціональними характеристиками типу CLIP TOP BLUMOTION, CLIP та CLIP TOP, MODUL, TIP-ON від ТМ BLUM.
 • Амортизатори та штовхачі для вертикального відчинення дверей. Це пристрої, які багаторазово покращують комфортність експлуатації кухонних меблів. Завдяки цьому двері не тільки легко відчиняються і зачиняються, але й захищаються від неакуратного поводження, занадто різкого відчинення, зриву з петель, гучних ударів при закриванні. Така фурнітура для меблів зручна навіть для дітей.

Амортизатори для кухонних меблів

 • Механізми для розсувних дверей. У них застосовується роликова система на кшталт тих, що монтуються в шафи-купе. Такими механізмами облаштовані дверцята в кухні Альвео з нашого каталогу. А сучасні міні напрямні дозволяють встановлювати розсувні двері навіть у верхніх шафках.
 • Сполучні елементи для стільниць. Таке кріплення має бути надійним та прихованим від стороннього ока. У нас використовуються меблеві стяжки та інші монтажні конструкції такого плану, здатні витримати будь-які навантаження та вплив вологого середовища. Важливо й те, що при монтажі вони не вимагають суттєвого пошкодження стільниці та тумби.
 • Обмежувач відчинення дверей та обмежувач кута відчинення. Ці елементи дозволяють захистити двері та стіну поруч із нею від руйнування при надмірному відчиненні шафки.
 • Полкотримач. Враховуючи сучасну моду на відкриті полиці замість верхнього ярусу в кухонних меблях, застосування фурнітури такого виду дуже актуальне. Адже вона дозволяє забезпечити надійність кріплення полиць будь-яких розмірів та ваги.

Цей список може бути нескінченним. Але ми гарантуємо найкращий вибір фурнітури для кухонних меблів в інтернет-магазині Leonmebel. Більш детальну інформацію вам нададуть наші консультанти.