Кухня є одним із найбільш функціональних приміщень у будинку. Крім того, в ній втілюється безліч технологічних завдань, що потребує серйозних фінансових вливань. І все б не проблема, але що робити, якщо немає можливості застосувати всі бажані інновації, тому що у вас невелика кухня? Смарт гарнітур з каталогу нашого інтернет-магазину стане найкращим рішенням у будь-якій ситуації.

Що являє собою і як зберігає простір невеликої кухні смарт гарнітур?

Останнім часом надзвичайно популярними стали лаконічні функціональні моделі кухонних меблів. А сучасні технології дозволяють наділити їх функціями розумного будинку. З цим завданням найкраще справляється смарт кухня - кухонний гарнітур, купити який можна навіть для невеликого приміщення. Його відмінність від звичайних меблів полягає в тому, що кожна деталь у ньому продумана до дрібниць і скрупульозно організована. Така кухня дозволяє максимально раціонально використовувати кожний сантиметр простору. Також господині зручно експлуатувати такі меблі, адже в них завжди є легкий доступ до всього, що розкладено на полицях та шафах. Завдяки цьому економиться час та сили господарки. Адже смарт кухня, замовити яку можна через наш інтернет-магазин, наділена масою особливостей конструкції та функціональних можливостей.

Невелика кухня

Особливості влаштування смарт кухні

Ці меблі розробляються на основі чітко виробленої технічної концепції. Вона полягає в тому, що в кухонному гарнітурі при мінімумі залученого простору має органічно поєднуватися кілька ключових зон:

  • Для посуду та різних столових приладів. Це пристосування з можливістю сушіння після миття та сортування кухонного приладдя.
  • Для різних видів відходів та для побутової хімії. Це зручні полички та висувні секції, здатні витримати вплив агресивного середовища.
  • Для приготування їжі. Це можуть бути міцні стільниці, телескопічні витяжки, висувні обробні дошки та приховані варильні панелі.
  • Для зберігання різноманітних харчових продуктів. Це можуть бути динамічні кошики та місткі ємності для сипучих харчових продуктів.
  • Для сковорідок, сотейників, деко та каструль. Це найчастіше шафи з розмежованим простором, висувні ящики та інші багатоярусні підставки.

Ергономічні кухонні пристрої

Сьогодні будь-яка господиня може собі дозволити для своєї смарт кухні купити різноманітні компактні пристрої, які постійно розробляють дизайнери. З їх допомогою можна значно покращити функціонал кухні. Так, дуже зручними є висувні ящики, в які вмонтовано відро для сміття або обробна дошка з отвором для струшування харчових відходів у це відро. Різні рейлінги також незамінні для облаштування кухонного комфорту. На них зручно повісити рушники, прихватку, різні інструменти та ємності зі спеціями. Завдяки цьому навіть крихітна стільниця виходить акуратною, вільною від непотрібних у конкретний момент приладів. Під сипучі продукти пропонується безліч органайзерів. Це можуть бути скляні місткості, що відкриваються за допомогою зручного важеля. В основному вони кріпляться на кухонному фартуху. Достатньо одного легкого руху, щоб насипати з них крупу чи цукор.

Смарт кухня

Електронне керування розумною кухнею

Крім різного роду механічних пристосувань, у розпорядженні сучасних господинь є справді інноваційні смарткухні. В Україні стали дуже популярними високотехнологічні пристрої у вигляді професійної техніки, системи кулінарного обладнання, агрегатів, оснащених Wi-Fi модулем. З їхньою допомогою можна керувати пральною машинкою, духовкою, системою підігріву води з будь-якої відстані через смартфон.

Це далеко не всі переваги, які мають наші смарт кухні. У Києві та будь-якому іншому місті України їм сьогодні віддають перевагу власники житлових приміщень, готелів, хостелів, кафе та офісів, де облаштовуються кухонні зони.