Наша команда створює меблі вже більше 15 років.

Дизайни майбутніх меблів продумані до дрібниць.

У виробництві кухонь ми використовуємо індивідуальні дизайнерські креслення, контрольну збірку виробів.

Ми не стягуємо плату за нестандартне виконання.

Кухні Leonmebel: ми вміємо перетворювати ваші мрії в реальність

Вітаємо вас на сайті компанії Leonmebel. Ми розробляємо, створюємо і продаємо найнеобхіднішу для будь-якого будинку меблі — кухні. Купити у нас можна готові гарнітури або замовити повністю унікальні варіанти.

4 причини, чому ми займаємося виготовленням і продажем саме кухонних меблів

 1. Ми мали досвід розробки, виробництва й експлуатації кухонних меблів, а також запуску подібних підприємств, коли більше ніж 15 років тому створювали компанію Leonmebel.
 2. Ми бачили зростаючий запит на якісний продукт саме в даному сегменті. Це дозволило нашій команді уникнути безлічі типових помилок, що виникають на старті меблевого бізнесу.
 3. Ми чітко знали, що головне в нашій справі — це створення високоякісної продукції з максимальним урахуванням очікувань замовника.
 4. Ми могли оцінити на власному досвіді, якими характеристиками відрізняється кухонні меблі. У каталозі інтернет-магазину Leonmebel ми хотіли бачити виключно стильну, високо функціональну, ергономічну, екологічну, стійку до впливу різного роду агресивних чинників продукцію, рівнем якої могли б пишатися.

Кухонні меблі

Хто працює над проєктуванням, виготовленням і продажем кухонних меблів Leonmebel?

Якість будь-якого продукту залежить від того, хто займається його виготовленням. Тому до складу команди leonmebel входять тільки справжні майстри своєї справи з великим досвідом, високим професіоналізмом і безмежною захопленістю меблевим виробництвом. Уміння визнавати свої помилки й оперативно виправляти недоліки, постійно вчитися і вдосконалювати свою майстерність, повністю брати на себе відповідальність за результати й прагнути до ідеалу — все це дозволило нашій команді наблизитися до того, щоб створювати корисний для наших покупців продукт. Як результат, нам беззастережно довіряють наші покупці й ділові партнери.

Чому вам вигідно замовити виготовлення або купити готові меблі для кухні в Leonmebel?

Наші меблі створюється під ваші запити й очікування. Ми тільки включаємо в неї свій професіоналізм і талант наших дизайнерів, використовуючи найдостойніші технологічні інновації в даному напрямку і кращі матеріали. Тому основний аргумент на користь нашої кухонних меблів — відгуки покупців, які переважно стають нашими постійними клієнтами. До нас покупці приходять в основному не через рекламу, а за рекомендаціями наших колишніх замовників. Крім того:

 • Дизайн меблів ми продумуємо до дрібниць. Для цього ми враховуємо світові тенденції в меблевому виробництві.
 • У кожному разі ми намагаємося поліпшити, модернізувати або створити абсолютно унікальний проєкт.
 • Будь-який гарнітур у нас спочатку формується у вигляді конструкторської розробки, креслення, а також 3D моделі.
 • На наші кухонні гарнітури гарантія встановлюється на суттєвий термін з можливістю повернення та обміну товару.
 • Наші меблі упаковується і доставляється в розібраному вигляді. Це дозволяє уникнути пошкоджень його час транспортування.
 • Ми використовуємо передове обладнання з ЧПУ, кращі інструменти, натуральну деревину і фурнітуру від відомих брендів.
 • Коли замовлення готовий, ми виробляємо контрольну збірку. Це дозволяє уникнути помилок при відправці й фасуванні меблів.
 • У нас можна замовити кухонні меблі з доставкою по Києву та Україні через нову пошту, Інтайм або з самовивозом.
 • Кожному нашому покупцеві забезпечується належна увага. Для наших постійних замовників діє гнучка система знижок і бонусів.
 • Ми готові врахувати будь-яке побажання замовника. Причому за впровадження нестандартних рішень ми не нараховуємо додаткову плату.
 • Ми не женемося за обсягами й надприбутками. Для нас головне — бездоганна якість, відмінна функціональність, стильний дизайн і задоволеність замовника.

Стильна кухня на замовлення

Ще одна перевага, якою відрізняються наші кухонні меблі, — розумна вартість. Її не назвеш бюджетною. Але ж і продукцію ми створюємо преміальної якості, максимально відповідає запитам покупців з самим витонченим смаком.