Комфортність, практичність, естетичність будь-якої кухні багато в чому залежить від того, наскільки правильно для неї підібрані меблі. Сьогодні її можна купити готову чи замовити. Причому дедалі більше власників будинків і квартир віддають перевагу останній варіант. Але чому кухня на замовлення вигідніша за готовий меблевий гарнітур? Розібратися із цим питанням допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Leonmebel.

Чи дійсно кухня на замовлення — втілення вашої мрії?

У сучасних меблевих магазинах пропонується широкий асортимент кухонних гарнітурів різних видів. Здавалося б, залишається тільки вибрати варіант на свій смак та встановити у своїй кухні. Але коли до цього доходить справа, відразу виникає безліч нестиковок. Або висота гарнітура не підходить під конкретне приміщення, або вас не влаштовують матеріали, або палітра кольорів не відповідає вашим смаковим уподобанням. І це тільки деякі з причин, чому вигідніше замовити меблевий гарнітур, ніж купувати готовий. Щоб зробити остаточні висновки, варто переглянути це питання предметніше.

Чому кухня на замовлення вигідніша за готовий меблевий гарнітур?

Оригінальність

Якщо надати перевагу кухні на замовлення, то ви зможете створити ексклюзивний проєкт меблів. А за необхідності наші фахівці допоможуть вам грамотно розпланувати майбутній гарнітур, виходячи з досвіду, виробничих стандартів та стилістичних канонів. Також ви маєте можливість удосконалити варіант меблів, який вам сподобався з асортименту нашого магазину або інших торгових точок. За перепланування готового гарнітуру ви не повинні доплачувати. Найкоротшим часом співробітники нашого підприємства поспішають виготовити кухню на замовлення з урахуванням усіх ваших побажань.

Ергономічність

Останніми роками ергономічність меблів стала справжнім трендом. Адже її завдання — облік потреб людини в комфортності експлуатації гарнітура та зручності роботи з ним. Наші консультанти допоможуть підібрати варіант меблів, які забезпечать максимальний рівень її функціональності, безпеки та практичності. Замовляючи такий гарнітур, ви зможете удосконалити його з урахуванням ваших особистих уподобань, фізіологічних потреб, поведінкових стереотипів та сімейних традицій. Не кажучи вже про те, що ви можете самі розпланувати, де вам зручніше розміщувати ящики, як відкривати дверцята, які використовувати ручки та інші елементи дизайну.

Функціональність

Якщо ви вирішите замовити кухонний гарнітур в інтернет-магазині компанія Leonmebel, то зможете вибрати варіант меблів, що оптимально підходить під вашу кухню. Для невеликої кімнати підійде пряме планування. Якщо ви плануєте встановити меблі під дві стіни, то вам доречно буде вибрати кутовий варіант. Для збільшення площі наші консультанти порадять використовувати відкриті полички та світлі фасади. Раціонально задіяти кожен сантиметр площі дозволить гарнітур під стелю. Загалом, вибір величезний, і всі варіанти у вашому розпорядженні.

Кухня на замовлення

Відмінна якість

Наші постійні покупці віддають перевагу саме кухні на замовлення. Ціни на них виходять у результаті нижчими, ніж на готовий гарнітур. Ви зможете підібрати оптимальний варіант конструкції меблів, її розмірів, оздоблення, матеріалів та фурнітури відповідно до свого бюджету. А щодо якості, то вона буде гарантовано високою. Адже для нас це справа честі та нашої репутації, якою ми беззастережно цінуємо. Задоволений замовник для нас — це найкраща реклама. Адже він порадить наші послуги своїм знайомим. Та й сам згодом віддасть перевагу саме нашим пропозиціям. Тому нам невигідно допускати навіть найменші недоробки.

Є маса й інших причин, чому кухня на замовлення вигідніша за готовий гарнітур. А щоб остаточно переконатися у справедливості такого твердження, краще замовити в нашій компанії кухню своєї мрії.