Безсумнівно, кухонні меблі, виготовлені за індивідуальним проєктом, набагато вигідніші, ніж просто куплений готовий гарнітур. Адже в такому випадку вона максимально відповідатиме параметрам конкретного приміщення та смаковим уподобанням власників будинку. У питанні, як замовити кухню, рекомендації та поради дизайнерів меблів та інших наших фахівців стануть чудовою підмогою.

Поради та рекомендації щодо вибору кухні на замовлення

8 найактуальніших порад щодо вибору кухні на замовлення

Навіть якщо ви замовляєте кухонний гарнітур не вперше, все одно варто прислухатися до рекомендацій професіоналів. Це особливо важливо, якщо у вас немає досвіду в даному питанні. Такий підхід дозволить уникнути серйозних помилок у виборі меблів та правильно замовити кухню. У Києві та інших містах України це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете широкий вибір кухонних меблів, а також підтримку професійних дизайнерів. Вони радять насамперед враховувати такі моменти:

  1. Вибір проєкту гарнітура з урахуванням особливостей кухонного приміщення. Меблі повинні зайняти своє конкретне місце, що дозволить забезпечити її найвищу функціональність. Навіть якщо приміщення кухні розробляється з нуля, все одно необхідно враховувати її дизайн. Адже меблі підбираються з урахуванням розміщення вікон, дверей, розмірів стін, електропроводки, водопроводу та інших елементів комунікації.
  2. Вибір меблів з урахуванням використовуваної побутової техніки. Перед тим як вибрати проєкт кухні на замовлення, потрібно проаналізувати, яку побутову техніку ви плануєте використовувати. Адже вона може бути встановлена поряд з меблями або вбудована у її модулі. Також скрупульозний аналіз дозволить розмістити техніку так, щоб її застосування було максимально зручним.
  3. Вибір гарнітури під стелю з облаштуванням природного або примусового вентилювання. Використання такого проєкту дозволить зробити меблі більш функціональними та місткими. А грамотно розміщена вентиляційна система забезпечить відсутність умов для утворення цвілі.
  4. Вибір на користь наскрізних шаф, ящиків або відкритих полиць. Якщо ви віддаєте перевагу вільному простору, то можете використовувати актуальний тренд — полиці замість верхнього ярусу. Додаткові місця для зберігання кухонного начиння можна забезпечити, встановивши високі шафи від підлоги до стелі.
  5. Вибір правильної висоти робочої поверхні. Перед тим як замовити кухню, важливо ознайомитися з нормами організації робочого місця біля стільниці. Правильним вважається рівень на 10 см нижче за лінію ліктя господині. Якщо в гарнітурі використовуються ніжки, що регулюються, то з їх допомогою можна підкоригувати висоту підлогового ярусу. Але при цьому важливо замовити планку цоколя відповідної висоти.
  6. Вибір з урахуванням робочого трикутника. Окремі модулі, розраховані під установку миття, холодильника та плити, потрібно розподіляти таким чином, щоб відстань від них утворювала комфортний для експлуатації трикутник.
  7. Вибір на користь закритих чи засклених фасадів. Останній варіант актуальний у багатьох стилях, включаючи класику та прованс. Закриті фасади вважаються більш практичними та прийнятними у сучасних стилях гарнітурів.
  8. Вибір зручного наповнення. Постійна рада при виборі кухні на замовлення — використання якісних систем повного висування, ліфтів, доводчиків та інших видів сучасної фурнітури для меблів такого типу. З їх допомогою можна зробити приміщення більш комфортним, а сам гарнітур набагато довговічнішим.

Кухні на замовлення

Рекомендації досвідчених домогосподарок щодо замовлення кухні

Варто прислухатися і до досвіду експлуатації сучасних гарнітурів, яким діляться домогосподарки на різних форумах, у відгуках та блогах. Так, вони радять слідувати не так моді, як практичності у виборі меблів. Фасади повинні бути такими, щоб на них менш помітні відбитки пальців та інші забруднення. Краще віддати перевагу однотонним, ніж строкатим фасадам. При виборі ручок краще відмовитись від варіантів у формі жолоба, в якому може накопичуватися бруд. Найкраще сучасне рішення — система відчинення дверей без ручок. Важливе значення має матеріал стільниці, щоб вона прослужила набагато довше. Фасади повинні бути максимально міцними та довговічними. Відмінним рішенням стане фарбований ДСП чи МДФ. Кутове планування меблів дозволить раціональніше використовувати простір кухонного приміщення.

Також рекомендується перед тим, як вибрати та замовити кухонні меблі, знайти максимально надійного виробника. У цьому плані багато досвідчених дизайнерів і домогосподарок рекомендують послуги нашої компанії Leonmebel. Ми допоможемо вам якісно реалізувати кухню вашої мрії.