При всьому достатку пропозицій вибрати кухонні меблі, що ідеально підходять під умови майбутньої експлуатації та запити конкретного покупця, буває досить складно. Тому останнім часом все частіше власники житлових будинків і квартир вважають за краще замовляти меблі за індивідуальним проєктом. І найбільш затребувані кутові кухні під замовлення. У каталозі компанії Leonmebel ви знайдете масу привабливих для вас варіантів, які ми готові поліпшити з урахуванням ваших завдань.

Чому вигідно вибрати кутову кухню під замовлення в інтернет-магазині компанії Leonmebel?

Кухня — це не просто територія для приготування їжі. У більшості сучасних будинків і квартир вона служить також їдальнею, місцем затишних чаювань, сімейного спілкування і посиденьок з друзями. Тому важливо, щоб це приміщення було стильним, просторим, функціональним і ергономічним. Щоб заощадити місце, потрібно раціонально використовувати кожен сантиметр площі. Ідеальним рішенням при цьому стане кутова кухня на замовлення. В Україні її можна підібрати в безлічі спеціалізованих магазинів. Але краще відповідність всім вашим завданням забезпечать майстри нашої компанії Leonmebel.

Як відбувається виготовлення кутових кухонь під замовлення в Leonmebel?

При необхідності ми готові вдосконалити проєкт з урахуванням ваших побажань і навіть кардинально його переробити. Наші дизайнери й конструктори запропонують вам своє бачення втілення ваших запитів. Але вирішальним буде ваш варіант. Єдине, від чого не відступаються наші фахівці, — це максимальна якість виготовлених меблів. Порядок виконання замовлення простий:

  1. Для того, щоб замовити кутову кухню в компанії Leonmebel, вам потрібно вибрати варіант меблів, який вам подобається найбільше. Якщо її параметри в нашому каталозі вас влаштовують в готовому вигляді, то ми можемо відразу ж приступити до її виробництва. Від вас вимагається лише передоплата 70%. Повна оплата проводиться по завершенню робіт. На матеріали й фурнітуру встановлюється гарантія на термін від року.
  2. Якщо вас не влаштовує розмір, колірна палітра, технічні рішення, конструкція та інші моменти, наші фахівці вислухають вас і розроблять вдосконалений проєкт з урахуванням ваших побажань. Для точних вимірів і коригування деталей проєкт наш майстер може виїхати на об'єкт. Причому за те, що кухня буде виконана в нестандартному варіанті, у нас не потрібна додаткова оплата.
  3. Іноді власники будинків хочуть щось абсолютно оригінальне. Для нашої компанії це не проблема. У нас ви можете замовити повністю унікальний дизайн-проєкт кутової кухні. На замовлення в Києві, Харкові, Миколаєві та інших містах України нині величезна кількість таких втілених нами кухонних гарнітурів. Краща оцінка результатів — позитивні відгуки наших замовників.

У чому полягають переваги замовлення кутових кухонь в Leonmebel?

Наші фахівці володіють найвищим рівнем професіоналізму. Вони з задоволенням втілюють навіть найскладніші проєкти, від яких відмовляються інші компанії. Ось лише кілька причин, за якими вам варто вибрати й купити кутову кухню під замовлення в Leonmebel:

  • багаторічний досвід компанії та відмінна репутація, яка підтверджується покупцями й експертами ринку;
  • найширший асортимент готових кутових кухонь в різних стилях, розмірах і технічних рішеннях;
  • використання кращих сучасних матеріалів і фурнітури від відомих європейських виробників;
  • чітке дотримання всіх деталей проєкту, а також термінів його втілення, які прописані в договорі;
  • наявність гарантії на використовувані матеріали терміном 1 рік, а на фурнітуру — до 5 років, що залежить від виробника.

Пропонуємо вам унікальну можливість відчути себе справжнім дизайнером меблів і створити з нашими фахівцями свій індивідуальний проєкт кутової кухні під замовлення. Ви неодмінно залишитеся задоволені результатом, адже над втіленням ваших ідей працюватимуть кращі майстри меблевої справи.