У переважній більшості сучасних квартир і житлових будинків кухні — це, м'яко кажучи, невеликі приміщення. Разом з тим на них покладено безліч функціональних завдань. Справитися з ними допоможе в першу чергу правильно підібрані меблі. Ідеальне рішення для раціональної організації простору даного приміщення — кутова кухня. В Україні, як і в усьому світі, цей варіант гарнітури користується справедливим попитом. Адже він є вирішене в єдиній стилістиці комплект, до якого входять зони для приготування їжі, для миття посуду, для зберігання кухонного начиння і продуктів.

Чому варто вибрати й купити кутову кухню?

При правильному виборі такі меблі стануть гідною прикрасою інтер'єру будь-якої кухні, а також відмінним ресурсом у виконанні маси практичних функцій. Тому в самому широкому асортименті вона представлена на сайті Leonmebel. Це продукція власного виробництва, якість якої ми гарантуємо з повною відповідальністю. Тому досвідчені дизайнери інтер'єрів і власники будинків купити кутову кухню в Києві, Львові, Одесі та інших містах України вважають за краще саме в Leonmebel.

Переваги кутових кухонь від Leonmebel

Меблі даного типу проєктувалися так, щоб зайняти вільний кут і прилеглі до нього стіни. Таким чином можна раціонально використовувати порожній простір в кухонному приміщенні. Причому дані гарнітури підходять і для невеликих, і для великих кухонь. Розробники даних меблів враховують необхідність її комплектування за місцем і на смак покупця. Тому вона має модульну конструкцію. Тобто шафки можна встановлювати так, як найбільше підходить для конкретного приміщення і користувача. Кутові кухні, замовити які можна в Leonmebel, відрізняються такими перевагами:

  • Компактність. Всі шафки й робочі поверхні здаються невеликими. Але насправді вони досить місткі.
  • Місткість. Внутрішній простір шафок розплановано максимально ергономічно і раціонально.
  • Практичність. Завдяки кутовому плануванню в кухні залишається достатньо місця для організації зони їдальні й відпочинку.
  • Комфортність. Кутова кухня дозволяє витримати трикутник «плита, мийка, холодильник» і розміщувати все на смак господині.
  • Естетичність. Кутові кухні з каталогу Leonmebel відрізняються привабливим дизайном, який можна підібрати під конкретний інтер'єр.

Варіанти конструкції кутових кухонь

Асортимент меблів даного типу надзвичайно широкий, особливо в каталозі Leonmebel. Будь-хто знайде на сайті компанії варіант, який буде відповідати його запитам за всіма параметрами. Якщо ж буде потрібно зміна будь-яких елементів конструкції або створення унікального кухонного гарнітура, то дизайнери компанії охоче візьмуться за таку роботу. У нас можна вибрати й замовити кутову кухню з доставкою по Україні на будь-яку адресу. Незалежно від обсягу і суми замовлення, меблі буде доставлена покупцеві найкоротші терміни. Найбільш запитувані гарнітури такого типу:

  • з можливістю установки вбудованої кухонної плити, мийки, холодильника, витяжки та інших видів побутової техніки;
  • з закритими фасадами, з полками, кутовими конструкціями, висувними ящиками, дверцями з встановленим склом;
  • класичного стилю, хай-тек, кантрі, з гнутими фасадами, зі стикуванням під кут, із закругленою або скошеної кутовий тумбою;
  • з натуральної деревини або синтетичних матеріалів, достовірно імітують природну фактуру і колір дерева;
  • з матовими або глянцевими поверхнями фасадів, в самій широкій колірній гамі, включаючи чорний, білий і металік.

Якщо вам потрібно купити кутову кухню, в каталозі Leonmebel ви знайдете масу цікавих пропозицій. Який би варіант ви не вибрали, такі меблі наповнять вашу кухню теплом і затишком. Завдяки цьому ваш будинок стане втіленням гостинності, а приготована їжа завжди буде смачною і корисною.